2013
Rallylydnad 15 september
Nybörjarklass
1:a Cassandra Lis med Bernmarkens Danne AF Dacke
2:a Cassandra Lis med Longways Yerry
3:a Malin Palm Friberg med Frideborgs Ådi Ålly Lilleman
1:a Cassandra Lis med Bernmarkens Danne AF Dacke
2:a Cassandra Lis med Longways Yerry
3:a Malin Palm Friberg med Frideborgs Ådi Ålly Lilleman
Fortsättningsklass
1:aKajsa med LyckeRipcurl´s Hexa
2:a Agnes Engtröm med Ace
3:a Tytti Olsson med Chess Player Tarrak
3:a Nina Räisänen med Akki
1:aKajsa med LyckeRipcurl´s Hexa
2:a Agnes Engtröm med Ace
3:a Tytti Olsson med Chess Player Tarrak
3:a Nina Räisänen med Akki
Avancerad klass
1:a Anna Orestig med Rödmossa Thlma
1:a Marita Fagerberg med Blancock´s Total Lost
2:a Ulrika Svensson med Viltvattens Flying Furi
3:a Therese Petersson med Squaw´s Vile
1:a Anna Orestig med Rödmossa Thlma
1:a Marita Fagerberg med Blancock´s Total Lost
2:a Ulrika Svensson med Viltvattens Flying Furi
3:a Therese Petersson med Squaw´s Vile
Mästarklass
1:a Linda Färnevik med Toolah
2:a Maria Ivarsson med Roscanaille´s Smack
3:a Maria Ivarsson med Voodoo-Child
1:a Linda Färnevik med Toolah
2:a Maria Ivarsson med Roscanaille´s Smack
3:a Maria Ivarsson med Voodoo-Child
Rallylydnad 16 Juni
Nybörjarklass
1:a Elin Pålsson med Ymer
2:a Malin Palm Friberg med Ådi
3:a Beatrice Barck med Cayenne
1:a Elin Pålsson med Ymer
2:a Malin Palm Friberg med Ådi
3:a Beatrice Barck med Cayenne
Fortsättningsklass
1:a Karin Johansson med Max
2:a Nina Räisänen med Akki
2:a Anja Edekrans med Prickenmaxililian
3:a Marie Lillerskog med Stonebody´s Faustino
1:a Karin Johansson med Max
2:a Nina Räisänen med Akki
2:a Anja Edekrans med Prickenmaxililian
3:a Marie Lillerskog med Stonebody´s Faustino
Avancerad klass
1:a Maria Ivarsson med Roscanaille´s Smack
2:a Birgitta Elgh med Inkwells Best Wishes
3:a Maria Ivarsson med Voodoo-Child
1:a Maria Ivarsson med Roscanaille´s Smack
2:a Birgitta Elgh med Inkwells Best Wishes
3:a Maria Ivarsson med Voodoo-Child
Mästarklass
1:aDiana Huuki med Easy Jump´s Hannah Bay
2:a Ursula Möller med Falkentorps Kajsa
3:a Zandra Beijer med Araminta´s Junibackens Madicken
3:a Zandra Beijer med Höstglädjens Stjärnlyster
1:aDiana Huuki med Easy Jump´s Hannah Bay
2:a Ursula Möller med Falkentorps Kajsa
3:a Zandra Beijer med Araminta´s Junibackens Madicken
3:a Zandra Beijer med Höstglädjens Stjärnlyster
2012
Rallylydnad 22 september
Nybörjarklass A
1:a Maria Ivarsson med Roscanaille´s Smack
2:a Ebba Leijon med Bennaz Uu Kru-nhis
3.a Marie Lillerskog med Stonebodys Fausino
1:a Maria Ivarsson med Roscanaille´s Smack
2:a Ebba Leijon med Bennaz Uu Kru-nhis
3.a Marie Lillerskog med Stonebodys Fausino
Nybörjarklass B
1:a Agnes Engström med Ace
2:a Nina Räisänen med Akki
3:a Maria Ivarsson med Voodo
1:a Agnes Engström med Ace
2:a Nina Räisänen med Akki
3:a Maria Ivarsson med Voodo
Fortsättningsklass
1:a Johnny Larm med Goldcliff Maybelline
2:a Anne Hellstedt med Bluenosers Pacific Pepita
3:a Gunilla Rydin med Häromi´s Tidewater Of James Bond
1:a Johnny Larm med Goldcliff Maybelline
2:a Anne Hellstedt med Bluenosers Pacific Pepita
3:a Gunilla Rydin med Häromi´s Tidewater Of James Bond
Avancerad klass
1:a Monica Lind med Kyang´s Ug-mig-can
2:a Hanna-Li Aldén med Aristocurl´s Isador
1:a Monica Lind med Kyang´s Ug-mig-can
2:a Hanna-Li Aldén med Aristocurl´s Isador
Mästarklass
1:a Katinka Klockljung med Starbelle Shiralee
2:a Anders Andersson med Galottens Marino dino
3:a Mikaela Wickström med Gnistra-ebby VD Vaeneblikhoede
1:a Katinka Klockljung med Starbelle Shiralee
2:a Anders Andersson med Galottens Marino dino
3:a Mikaela Wickström med Gnistra-ebby VD Vaeneblikhoede